Energo terapie

Energie není pozitivní ani negativní,není dobrá nebo špatná.Energie je energie.
 

Kromě fyzických znaků má lidské tělo i neviditelnou energii.Tok energie je spojen s emocemi a dalšími faktory jako jsou hormony nebo chemie mozku.Tok životní energie centry a kanály našeho energetického těla má vliv na naše tělesné a duševní zdraví,naše myšlenky,emoce a duchovní pohodu.
 

  Abychom byli zdravější a klidnější je nutné,abychom svou energii udržovali v rovnováze.Budeme-li mít více energie,zvýšíme svou vitalitu,porosteme jako osobnost a několikanásobně zesílí i naše imunitní odolnost.

 

  Je-li tok energie v těle,nebo v mysli člověka nevyvážený,dokáže s námi natropit velké škody.Porucha z hlubin organismu cestuje na povrch velmi dlouhou dobu, někdy dokonce i roky,aniž bychom o tom měli potuchy.Až se toto projeví,zasáhne to energeticky oslabená místa našeho organismu s nebývalou razancí.

 

  Nemoci bývají nejčastěji způsobeny kombinací mentálních,tělesných a energetických faktorů.Je známo,že např.stres příspívá k nemocem srdce,vysokého tlaku atd.Existují tzv.energo terapie,které lze využít při léčení běžných onemocnění.Zaměřit se na energetické příčiny problému je velmi prospěšné při každém léčení.

 

  Sebedestruktivní jsme většinou všichni,staňme se tedy raději sobě prospívajícími, sebestimulujícími a soběstačnými.

 

  Objevte způsob,jak se zbavit napětí,stresu a zlepšete svoje vyhlídky na dobré zdraví.

 

  Energo terapie je příjemný způsob jak srovnat svoji energetickou rovnováhu a pomoci sám sobě.